účetnictví na míru

Účetní a daňové poradentství

O nás

Jsme společnost zabývajíci se komlexním outsorcingem v oblasti péče o finance. Založíme Vám obchodní společnost, zpracujeme Vám účetnictví nebo daňovou evidenci s optimalizací Vašich nákladů a výdajů. Povedeme Vám personalistiku i mzdy, podáme za Vás daňová přiznání.


Naše služby

Poskytujeme úplné zpracování daňové evidence a účetnictví pro FO a PO dle platných zákonů ČR. Zpracováváme personalistiku a mzdy. Zakládáme obchodní společnosti. Přízpůsobíme se Vašim potřebám a času, nabízíme veškeré služby Vám na míru. Naše společnost zpracovává účetnictví v ekonomickém programu Pohoda. Zaměřujeme se především na Individuální a komplexní přístup ke klientum Klademe duraz na spolehlivost, kvalitu a odpovědnost.

Naším součastným a dlouhodobým cílem je poskytnout zákazníkům vysoko kvalifikované služby v oblasti outsorcingu pro oblast účetnictví, finančního a daňového poradenství.

Tak přenechte své starosti s účetnictvím a daňemi na nás. Rychle kvalitně a levně Vám zpracujeme daňová přiznání a optimalizujeme účetnictví či daňovou evidenci. Ušetříme Váš čas i peníze.

Účetní a daňové služby

Daňová evidence

Registrace fyzických osob na FÚ
Vedení a zpracování daňové evidence dle platné legislativy ČR
Vedení a evidence DPH a zpracování daňového přiznání DPH pro qvartální i měsíční plátce
Zpracování účetní závěrky
Zpracování daňových přiznání k dani z příjmu
Zpracování daňové optimalizace
Zastupování před finančními úřady
Kniha jízd a cestovní příkazy


Účetnictví

registrace právnických osob na FÚ
Vedení a zpracování účetnictví dle platné legislativy ČR
Vedení a evidence DPH a zpracování daňového přiznání DPH pro qvartální i měsíční plátce
Zpracování účetní závěrky
zpracování daňových přiznání k dani z příjmu
zpracování daňové optimalizace
zastupování před finančními úřady
Kniha jízd a cestovní příkazy


Personalistika a mzdová agenda

Kompletní zpracovávání mezd
Zpracování přehledů pro OSSZ a zdravotní pojišťovny
Odhlášky, přihlášky, změny zaměstnanců, ELDP
Roční zůčtování daně z příjmu zaměstnanců

Finanční poradenství

Daňové odečty pro OSVČ, zaměstnavatele a zaměstnance
Penze - zajištení na stáří
Investování do podílových fondů
Pojišťovnictví - zajišťení život a zdraví
Employee benefits – efektivní metoda pro optimalizaci mzdových nákladů
Produkty pro spoření
Stavební spoření se státním příspěvkem
Konsolidace půjček různých druhů, sloučení i navýšení

Založení společnosti

Vyřídíme všechny náležitosti potřebné pro založení vlastní společnosti za Vás. Společenskou smlouvu nebo zakladatelskou listinu, Živnostenský úřad, Obchodní soud, finanční úřad.

Odevzdáme Vám všechny dokumenty a můžete začít podnikat.

Daňový kalendář

Jul 2016 Aug 2016 Sep 2016
  • Neděle
  • Pondělí
  • Úterý
  • Středa
  • Čtvrtek
  • Pátek
  • Sobota
  • 1

    Monday, 1 Aug, 2016

  • 2

    Tuesday, 2 Aug, 2016

  • 3

    Wednesday, 3 Aug, 2016

  • 4

    Thursday, 4 Aug, 2016

  • 5

    Friday, 5 Aug, 2016

  • 6

    Saturday, 6 Aug, 2016

  • 7

    Sunday, 7 Aug, 2016

  • 8

    Monday, 8 Aug, 2016

  • 9

    Tuesday, 9 Aug, 2016

  • 10

    Wednesday, 10 Aug, 2016

  • 11

    Thursday, 11 Aug, 2016

  • 12

    Friday, 12 Aug, 2016

  • 13

    Saturday, 13 Aug, 2016

  • 14

    Sunday, 14 Aug, 2016

  • 15

    Monday, 15 Aug, 2016

  • 16

    Tuesday, 16 Aug, 2016

  • 17

    Wednesday, 17 Aug, 2016

  • 18

    Thursday, 18 Aug, 2016

  • 19

    Friday, 19 Aug, 2016

  • 20

    Saturday, 20 Aug, 2016

  • 21

    Sunday, 21 Aug, 2016

  • 22

    Monday, 22 Aug, 2016

  • 23

    Tuesday, 23 Aug, 2016

  • 24

    Wednesday, 24 Aug, 2016

  • 25

    Thursday, 25 Aug, 2016

  • 26

    Friday, 26 Aug, 2016

  • 27

    Saturday, 27 Aug, 2016

  • 28

    Sunday, 28 Aug, 2016

  • 29

    Monday, 29 Aug, 2016

  • 30

    Tuesday, 30 Aug, 2016

  • 31

    Wednesday, 31 Aug, 2016

Ceník

Zakládáme si na individuálním přístupu ke každému klientovi, proto i cena výkonu může být u každého klienta odlišná podle náročnosti zpracování.

 

Ceny jsou proto pouze orientační

 

Daňová evidence

Účetní doklad......15,-/doklad
Měsíční paušál......700,-/společnost
Daňové přiznáni k dani z příjmu (včetně účetní závěrky)......1000,-/společnost

Účetnictví

Účetní doklad......20,-/doklad
Měsíční paušál......1000,-/společnost
Daňové přiznání k dani z příjmu (včetně účetní závěrky)......2000,-/společnost

DPH

Zpacování přiznání – řádné......200,-/společnost
Zpracování přiznání dodatečné......100,-/společnost
Evidence dph......400,-/období

Mzdy

Vedení mezd......150,-/osoba/měsíc
Uzavření roku......150,-/osoba
Roční zůčtování......100,-/osoba

 

OSTATNÍ

Evidence jízd......200,-/vozidlo/měsíc
Daňové přiznání k dani silniční......150,-/vozidlo

 

Založení společnosti s.r.o. ......4000,- + poplatky za notářské služby a kolky

Kontakt

Napište nám
Ing. Jana Sokolík
739 41 04 14
Jiráskovo nám. 2
Ostrava 70200
Jana Sokolík Jahodová
info@at-consulting.cz
© 2013 by at-consulting.cz - Webdesign by infinity-commerce.com